EventLab OÜ  Villardi 24,Tallinn  5540022  info@eventlab.ee        
EventLab kirjutab sinust legendi

Digitaalne ajastu
Uus meedia teeb imesid- digitaalsel ajastul loodud pilt ja heli toovad filmis esile seni varjus olnud ideed ja talendid. Tänapäeval on videokaamera kättesaadav igaühele meist, kuid väikene abi on tarvilik nii salvestise töötlusel kui helindamisel – EventLabi professionaalne meeskond aitab Teie ideid teostada ja salvestada kõikjal üle Eesti koos võimalusega teha järeltöötlus digitaalses profistuudios.

Visioon ja teostus
Meie meeskond on teostanud silmapaistvaid filmiprojekte ning omandanud aastatega märkimisväärsed kogemused Eesti filmimaastikul. EventLab pakub võimalust jäädvustada ilusad mälestused ja veel sündimata unistused filmilindile. Teostame nii dokumentaalfilme, reklaamfilme, korporatiivfilme kui pulma- ja muusikavideosid. Loe lähemalt siit

Projekteerimine

Filmi projekteerimisel on tähtis ette kujutada pildi liikumist läbi aja ja ruumi. Nii reklaamklipid kui muusikavideod saavutavad oodatud tulemuse vaid visiooni täpsel edastamisel töögrupile. Õiges võtmes kirjutatud stsenaariumid ning täpsed visandid kaamera plaanidest toovad Teieni videopildi enne töö tegelikku ekraniseeringut.

Töötlus ja disain

Monteerime salvestatud materjali, komponeerime erinevad videotööd üheks kogumikuks ning lisame graafika koos kirjade ja tiitritega. Pakume tehnilist tuge erinevas formaadis teoste salvestuseks, digitaliseerimiseks ja ümbersalvestuseks originaalselt kujundatud kassetil või DVD-l . Soovi korral püstitame Teie videotööd interneti keskkonda.

Filmi helilooming

Koostöös heliloojate ja muusikutega pakume filmidele mitmesugust heliloomingut. Teie soovil organiseerime valitud heliklipid või muusikapalad üheks kogumikuks ning edastame helindamiseks režissöörile.