EventLab OÜ  Villardi 24,Tallinn  5540022  info@eventlab.ee        

Interaktiivne multimeedia presentatsioon
Multimeedia presentatsioon on tänapäeva visiitkaart igale organisatsioonile, kes soovib ennast esitleda meeldejäävalt ja põhjalikult nii tekstis, helis kui ka pildis.

Multimeedia presentatsioon toimub kõrgelt funktsionaalses ja interaktiivses keskkonnas, kus vaataja reguleerib esitluse kulgu ja keerukusastet läbi dünaamiliste menüüde. Lugejale on antud võimalus otsustada kui täpset informatsiooni ekraanile kuvatakse. Valida saab nii esitletavate andmete kui ka nende mahu üle. Programmi interaktiivne esitluslaad muudab sõnumid tähendusrikkaks erinevatele huvigruppidele.

Igale organisatsioonile valmistavad disainerid visuaalselt kordumatud graafilised taustad, illustratsioonid ja menüüd. Põnevust lisavad mänguaknad, navigeeritavad kaardid ja skeemid. Organisatsiooni tegevusest annab hea ülevaate foto ja videopilt. Meeldivat õhkkonda aitab luua originaalne taustamuusika.

Enam ei ole probleemiks pikkade videoklippide ja audiofailide allalaadimiskiirus. Erinevalt veebilehekülgedest talletatakse multimeediaprogramm CD, DVD ja USB andmekandjatele, kus andmemaht võib olla sadades megabaitides. Muuta saab nii andmekandja kuju kui ka suurust. Kandiline CD-plaat võib sarnaneda traditsioonilise visiitkaardiga, mida vajadusel paigutatakse kaarditaskusse või avatakse arvutiekraanil. EventLab OÜ pakub terviklahendust, kus programmile lisatakse juurde ka atraktiivne pakend ning vajalikud trükised.

Nimetatud multimeedia toode ei vaja informatsiooni esitluseks internetiühendust, kuid on vajadusel kergesti ühendatav veebikeskkondadega (näiteks täiendava või uuendatud informatsiooni hankimiseks koduleheküljelt). Internetiühenduse korral saab lugeja rajada suhtluskanali ka organisatsiooni esindajatega ning vahetada informatsiooni reaalajas.

Programm käivitub automaatselt nii PC, Linux kui ka MAC arvutites, ja toimib erinevates operatsioonisüsteemides. Lisaks programmi mugavale esitlusele arvutis, on toodet võimalik genereerida DVD-video formaati, mis annab võimaluse presentatsioone jälgida ka televiisori vahendusel.

Soovi korral tehakse multimeedia programmist eraldi formaat, mis toimib internetis organisatsiooni veebileheküljena. Kodulehekülje informaterjale on võimalik iseseisvalt administreerida läbi kasutajasõbraliku tekstiredaktori.

Portfoolio
multimeedia
illustratsioonid tekstidele
geograafilised kaardid
pakendid andmekandjatele

tagasi